Головна » Файли » Дошкілля офіційне

Дитячий садок і щеплення
20.03.2012, 02:36

ДИТЯЧИЙ САДОК І ЩЕПЛЕННЯ   

         Профілактичні щеплення у дитини на момент вступу її до школи можуть бути не зроблені із  різних причин. Найчастіше – відмова батьків від таких заходів профілактики, але причиною може бути і відсутність вакцини на даний момент, і медичні протипоказання.

          Щоб упорядкувати таке спірне питання, як прийняття дитини до дошкільного начального закладу, Міністерство науки, молоді  та спорту України 25 травня 2011 року видало лист «Про дотримання порядку прийому дитини до дошкільного навчального закладу»  31/9 – 389, в якому надані роз’яснення. А саме:

  • Держава забезпечує доступність дошкільної освіти в державних та комунальних навчальних закладах. Доступність освіти як конституційна гарантія (ст. 53 Конституції) реалізації права на освіту означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту і держава має створити можливості для реалізації цього права.
  • Дитина приймається в ДНЗ на підставі  заяви батьків, медичної картки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
  • Довідка за формою № 026/о видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також, якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на  інфекційні хвороби або бактеріоносіями.
  • Питання  щодо відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішує лікарсько-консультативна комісія (наказ МОЗ від 29.11.2002року № 434). Приймати рішення про можливість відвідування дитиною дошкільного закладу мають саме медичні установи.
  •  Отже, дитина приймається до дитячої установи за наявності відповідних медичних довідок встановленого зразка з висновком лікаря, в яких зазначено, що дитина може відвідувати навчальний дошкільний заклад.

 

Категорія: Дошкілля офіційне | Додав: usmihka_dnz
Переглядів: 527 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: