Головна » Файли » Дошкілля офіційне

Про обовязковівсть здобуття дошкільної освіти
20.03.2012, 02:42

ПРО ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ  ЗДОБУТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ДІТЬМИ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

 

          Закон України «Про дошкільну освіту» наголошує на тому, що держава визнає пріоритетну роль дошкільної освіти. Тому для цього  створює належні умови для її здобуття. Крім того, згідно із ст.9 зазначеного Закону, громадяни України мають рівні права на здобуття дошкільної освіти в дошкільних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, а також у родині.

          Частина 5 ст. 9 Закону України «Про дошкільну освіту» (11.07.2001р) наголошує на тому, що дитина може отримувати  дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх заміняють:

  • в дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності;
  • у родині;
  • за допомогою фізичних осіб з високими моральними якостями, які мають педагогічну освіту, ліцензію на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти і фізичний стан здоров’я яких дозволяють виконувати їм обов’язки педагога.

 

Однак законодавець вніс зміни в абзац 3 частини 5 статті 9 Закону України «Про дошкільну  освіту» згідно із Законом «Про внесення змін до  законодавчих актів з питань загальної середньої освіти та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу» № 244-17 від 06.07.2010, де зазначено, що дитина може отримувати дошкільну освіту за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють, але до досягнення нею п’ятирічного віку.

Категорія: Дошкілля офіційне | Додав: usmihka_dnz
Переглядів: 414 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0