Головна » 2017 » Грудень » 26 » Дякуємо осені за свята!!!
16:48
Дякуємо осені за свята!!!

Серед дат календаря немає тієї однієї, яка б ознаменувала собою свято осені… Але нам - вихованцям і дошкільникам «Усмішки» - здається, що ми відшукали її День народження – це два тижні, коли в садочку танцюють, співають і грають на музичних інструментах… листочки, грибочки, колоски і зернинки, овочі та фрукти!

Не вірите? Погляньте! І починайте відгуки батьків!!!

Святий Михайло завітав до нашого краю на білому коні, а вихованці групи «Вишенька»ДНЗ «Усмішка» зібралися подякувати щедрій Осені за її дари на щорічне традиційне Свято Осені.

На урочистий бал овочів та фруктів запросили усіх цар Горох (Шолота Роман) та цариця Квасоля (Столярчук Марійка), а допомагали його провести поважні придворні дами – вихователі Боревич Галина Іванівна та Тимощук Тетяна Володимирівна, які ось уже четвертий рік крокують зі своїми вихованцями світом доброго та прекрасного.

А гостей зібралося справді чимало. Разом із ними діти розповідали про себе і співом прославляли осінь. Тендітні Редисочки продемонстрували витончені рухи, заморські гості Картоплина (Тимощук Дарина), Баклажан (Архіпков Денис), Помідор (Прончук Максим) і Перчинка (Малюта Анна) запросили всіх на енергійні бугі-вугі; поважна пані Капустина (Бикова Катерина) дивувала музичною імпровізацією з листочками. Увести в оману всіх намагався бундючний Будяк (помічник вихователя Милян Анна Анатоліївна). А ще було багато пісень, розваг та позитиву. Своєрідним меседжем добра став підсумковий дитячий флешмоб із жовтогарячим Соняшником (Коник Єва) – сподівання на мирне українське небо та світ без війни. Не перестаємо дивуватися надзвичайній креативності музичного керівника Денисюк Оксани Філімонівни, яка за роки перебування наших дітей у садочку стала для них справжнім другом та мудрим наставником. Дякуємо Осені за достаток, дякуємо «Усмішці» за свято

 

Переглядів: 93 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0