Головна » 2017 » Грудень » 28 » Методичне об’єднання завідуючих та методистів… Огляд однієї зустрічі.
18:04
Методичне об’єднання завідуючих та методистів… Огляд однієї зустрічі.

Система освіти України в пошуку, у стадії реформування. Один із принципів реформування «Дошкільна освіта - нульовий рівень». Так, в новій редакції закону утверджується одинадцять освітніх рівнів, кожен з яких визначається певною сукупністю компетентностей особи та засвідчує її готовність впродовж життя. Однією із характеристик цього рівня: готовність до систематичного навчання; забезпечена сукупність елементарних знань про себе та довкілля».

Саме розгляду цієї компетентності присвячене цикл засідань методичного об’єднання завідувачів та вихователів-методистів Здолбунівщини, який носить назву «Допоможемо майбутньому першокласнику добре вчитися»

Перше методичне об’єднання проходило в закладі дошкільної освіти «Усмішка». Щиро і натхненно прозвучали вітальні слова директора Кадлубіцької Жанни Володимирівни та вихователя-методиста Лаби Наталії Георгіївни.

Корисним був науково-практичний квест «Портрет сучасного дитинства», який провела вихователь-методист Лаба Наталії Георгіївна. Інтерактивна робота дозволила зосередити педагогічний погляд на таких темах, як: « Нейрофізіологічні особливості навчання читанню», «Мотивація і дошкільник», «Адекватні методики навчання дошкільників».

Переглядів: 117 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0