Головна » 2016 » Грудень » 20 » Районне методичне об’єднання вихователів методистів
18:58
Районне методичне об’єднання вихователів методистів

Перш за все, книги – форма спілкування дорослого і дитини.  Дорослого – і в образі великого світу дорослих, і  в обличчі найближчої, найріднішої людини, яка і здатна закохати малюка у книгу.

Про різні сторони та сучасні особливості такого спілкування велася мова на районному  тематичному  методичному об’єднанні  вихователів-методистів «Літературна кав’ярня», яке відбулося 09.12.2016 року у «Усмішці»

             Метою методичного об’єднання було  привернути увагу педагогів до «серйозного світу несерйозної літератури»: педагогічний погляд на роль дитячої книги у сьогоденні, доцільне методичне співвідношення класичних  дитячих творів та нових імен в літературі для дітей; сучасна методика роботи з книгою; повернення у дитячі садки великих за обсягом прозових творів.

 

 Цікавою сторінкою даного заходу була виставка раритетних творів літератури для дітей – «Ліберія раритетів»

            В формі «педагогічного театру біля мікрофону» була представлена казка-ювілярка, твір –«детектив», великий підручник  по дитячій конфліктології для батьків, пригодницька література для найменших – «Пригоди Піноккіо. Мандрівка  дерев’яної  ляльки» Карла Колоді.

Проводила  означений захід вихователь-методист "Усмішки" Лаба Наталыя Георгіївна.

 

 

 

Переглядів: 176 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: