Головна » 2018 » Вересень » 11 » Старт року - перша педагогічна рада
16:59
Старт року - перша педагогічна рада

31 серпня в "Усмішці" відбулася перша педагогічна рада року, порядок денний якої передбачав розгляд питань стратегії та тактики побудови освітнього процесу в ДНЗ "Усмішки".
На педраді обговорювались питання розвитку і перспективи дошкільного навчального закладу; організаційні аспекти побудови освітнього процесу; був прийнятий до виконання Річний план на 2018-2019 навчальний рік.

В ділову полеміку, чіткий розгляд розділів плану та нормативних документів теплою ноткою влилися слова вітань. Так, колектив "Усмішки" вітав нових педагогів: музичного керівника Безушко Руслану Костянтинівну та вихователя групи "Яблунька" Мирончук Марію Іванівну.

Особлива частина педагогічної ради - нагородження: грамотою відділу освіти за підсумками року була нагороджена вихователька ДНЗ№5"Усмішка" Базанович О.В.

Крім того, колектив дошкільного навчального закладу №5"Усмішка" був нагороджений Грамотою відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації за значний особистий внесок у розвиток освіти району та за підсумками 2017- 2018 навчального року.

Так тримати!!!

Переглядів: 24 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0