Головна » 2012 » Вересень » 14 » Уряд схвалив Національну стратегію розвитку освіти до 2021 року.
09:30
Уряд схвалив Національну стратегію розвитку освіти до 2021 року.

       Уряд розглянув та схвалив Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, яку пропонується затвердити відповідним Указом Президента України. Це питання розглядалося на засіданні Кабінету Міністрів 10 вересня 2012 року.

       Документ розроблено з метою вдосконалення правових та організаційних засад розвитку освіти в Україні.

       Національна стратегія розвитку освіти визначає основні напрями, пріоритети, завдання і механізми реалізації державної політики в галузі освіти, кадрову і соціальну політику і складає основу для внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, управління і фінансування структури та змісту освіти.

       Головним завданням стратегії є забезпечення доступності якісної, конкурентоспроможної освіти для громадян України відповідно до вимог інноваційного, сталого, демократичного розвитку суспільства, економіки, науки, культури. Зміни в освіті повинні забезпечити створення умов для особистісного розвитку людини відповідно до її індивідуальних задатків, здібностей, потреб у навчанні впродовж життя.

       Після підписання Президентом України Указу про схвалення Національної стратегії розвитку освіти та його опублікування документ набуде чинності.

Переглядів: 265 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: