Головна » 2016 » Листопад » 9 » Здолбунів наш, тобою гордимося!!!
16:04
Здолбунів наш, тобою гордимося!!!

Проблема національно-патріотичного виховання ніколи не втрачала  своєї актуальності, а нині  постала з особливою гостротою. Нагальним питанням  є виховання у дітей не зовнішнього, показного, а свідомого, дієвого патріотизму. Це почуття плекається у дитячому сердечку, вкладається у розум через любов до  матусі та татка, повагу до бабусі і дідуся, милування красою рідних вулиць...

 Все це і є усвідомленням: « Україна – це я! Україна – це ми!»

         Педагоги «Усмішки» намагаються  не пропустити  можливостей «плекання національного духу». Слушним приводом для цього є відзначення Дня міста.

          Традиційно у вересні  вихованці всіх вікових груп  мають можливість приєднатись до сьогодення та минулого рідного міста, отримують знання про Здолбунів, як місто залізничників та цементників; намагаються порівняти особливості сучасного промислового центру та старого міста, підходять до розуміння такого філософського поняття, як плин часу… У міста – День народження!!!

          До Дня міста цього навчального року був присвячений освітній блок «Здолбунів наш, тобою гордимося», під час якого проводилися  тематичні заняття, екскурсії, розповіді про природні копали краю - крейду, кремній, глину; про промисловість Здолбунівщини.

 Виховувати Громадянина можливо через залучення до  суспільно значущих справ… І цей досвід   вихованцям  дарують педагоги своєю участю у волонтерських акціях, у відзначенні пам’ятних подій та дат  рідного краю.

 

 Вважаємо, що саме в хвилини єднання  зароджується національний дух, відчуття приналежності до свого народу, гордості за край, де народився…

          Працівники "Усмішки" під час святкування Дня міста.

Переглядів: 100 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0