Головна » Статті » Мої статті

Ще раз про любов…

ЩЕ РАЗ ПРО ЛЮБОВ…

Згадайте себе маленькими… Саме в нашому дитинстві ми можемо знайти відповіді на багато сьогоднішніх батьківських запитань: «Ну, чому мій малюк постійно хвилюється через те, чи люблю я його?  Він не відчуває моєї любові?». А ви пригадайте свої дитячі почуття…

           І згадаєте переживання свого такого ще недалекого дитинства, коли Ви набридали мамі і татові, своїй бабусі чи дідусеві такими ж запитаннями і Вам хотілося весь час чути, що Вас люблять. Тільки Вас і нікого більше на світі. І ще щоб посиділи поряд з Вами на краєчку ліжечка перед сном, поспівали б улюблену пісеньку про Дрімоту та Позіхання, поцілували в дитячому садку, перед тим як побігти на роботу.

          Всі діти, учорашні і сьогоднішні, чинять так лише тому, що їм потрібні Ваші батьківські дотики, просто пестощі, колискові, а ще це підтвердження того, що їх люблять так само, що нічого від учорашнього дня не змінилося, що світ не змінився, мама  і тато поруч!

          Це – аксіома перевірена часом. Любов’ю розпестити неможливо. Тобто ви можете одночасно гладити по голові, запевняти, що любите, приділяти більше часу і робити маленькі дарунки, і все це не буде ЗАНАДТО. Це буде ЯКРАЗ!

Дитина схожа на посудину, яку ми все життя наповнюємо любов’ю. І якщо дитині любові бракує, то посудина буде неповною й, коли малюк підросте і настане час віддавати свою любов іншим – чоловікові, дружині, дітям, то віддавати буде нічого.

          Давайте зробимо так, щоб завтра вже дорослі діти змогли дарувати любов своїм близьким.

Категорія: Мої статті | Додав: usmihka_dnz (21.03.2012)
Переглядів: 442 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0