Головна » 2016 » Листопад » 11 » Мозаїка осінніх свят
17:44
Мозаїка осінніх свят

Упала осінь дощиком в долоні,  склалася в букети листям, осінніми туманами зазирнула в вікна, калюжами простяглася під ноги, заплакала вітровіями і…заспівала, засміялась, затанцювала на осінніх святах в «Усмішці». Мозаїка з осінніх свят, які проходили в дошкільному навчальному закладі   в жовтні та листопаді, склалася в картину вдячності осені, милування рідним краєм…

Форми роботи були різні:  ярмарок в старшій групі «Полуничка», осінні казки з філософським змістом на середніх групах «Вишенька» та «Лисичка», опера-казка з улюбленцем української дітвори Паном Коцьким у старшій групі  «Казка», оперу «Ходить Гарбуз по городу»  виконували вихованці старшої групи «Сонечко», прилучились до збирання врожаю малята із  середньої групи «Зайчик», через пісні і таночки познайомилися з сезонними явищами хлопчики й дівчатка з «Ромашки», «Білочки».

В  осінніх святах ховається величезний  дидактичний зміст, направлений на вирішення конкретних педагогічних задач: розвиток виконавських та творчих здібностей дитини, виховання  глядача та слухача, знайомлення з природними явищами, виховання вдячності рідній землі.

Чіткість і конкретність методики проявляється у щирій дитячий радості від осіннього дійства та в словах подяки від батьків.

 Батьки групи «Вишенька» відповіли на наші педагогічні зусилля словами вдячності…

 

Холодними безкінечними дощами та мальовничим листопадовим багрянцем панує у Здолбунові осінь. А вихованці ДНЗ «Усмішка» влаштовують на честь її величності  Осені різноманітні заходи. Так сталося і другого листопада у групі «Вишенька», де за дбайливим керівництвом вихователів Боревич Галини Іванівни та Тимощук Тетяни Володимирівни відбулося свято Осені. І не просто свято. А справжні родинні гостини з сімейним затишком та позитивним настроєм.

 Перед очима гостей, серед яких були мами і тати, бабусі і сестрички, вихованці закладу представили історію подорожі двох працьовитих мишенят (Чижук  Владислав та Власик Олександра), їхнього знайомства з невгамовними  подругами – жабенятами (Дем’ян Аліса, Коник Єва, Малюта Анна, Бикова Катерина). А ще були пісні про дружбу, танці з листочками, які діти вміло виконували з допомогою музичного керівника Денисюк Оксани Филимонівни.. Мудрості вихованці навчалися  у тітоньки  Сови, кмітливість проявляли, відгадуючи загадки вимогливої Ворони ( у якій усі легко впізнавали свого помічника вихователя Милян Анну Анатоліївну), збирали яблучка у саду дядечка Ведмедя ( вихователь Самчук Олена Анатоліївна)

Багато зрозуміли і дізналися, весело і з користю відпочили. І ще раз переконалися, що дошкільні навчальні заклади залишаються тим осередком національно-патріотичного виховання, що допоможе показати орієнтири майбутньому поколінню і в наші, такі не досить спокійні, часи. Але потенціал у ДНЗ «Усмішка» з його професіональними працівниками під керівництвом завідуючої закладом Кадлубіцької Жанни Володимирівни та вихователя-методиста Лаби Наталії Георгіївни є значним.

 Обмін враженнями, приємне спілкування батьків та вихователів, фотосесія, смакування гостинцями з осіннього саду…

Дякуємо за свято! Зустрінемося наступного разу!

 Батьківський комітет групи «Вишенька»

Переглядів: 233 | Додав: usmihka_dnz | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: